📥 Безплатно изтегляне

💡 Основни акценти

  • Съдържа 95 записа / 9 полета
  • Безплатно изтегляне в Excel, CSV и PDF формат
  • Източник на данни: open data

📋 ข้อมูลทั้งหมด

Показани 95 от 95
Protivnik Machove Pobedi Ravni Zagubi Golove Za Golove Sreshtu Parvi Mach Posleden Mach
Romania34971849701925-05-312024-06-04
Yugoslavia26641636541926-05-301985-06-01
Greece25127646371929-06-302025-06-10
Hungary23461323581934-03-252023-11-16
Poland23481127431937-09-122010-03-03
Turkey2386939421925-04-102025-11-15
France22831126411932-06-092021-06-08
Germany21321624561935-10-202002-08-21
Italy21281117361966-06-142021-09-02
German DR1968523241953-06-141989-08-23
Russia18261015311957-07-212021-06-05
Cyprus17142138121972-11-192025-06-06
Luxembourg171434091969-04-232024-11-15
Denmark1648420211957-05-262016-06-07
Norway1674527161957-05-222018-10-16
Sweden16321111311967-06-112017-08-31
Republic of Ireland1536612191924-05-282025-03-23
Belgium1462620231960-05-222010-05-19
Czechoslovakia1473416141937-11-071988-03-23
Malta141134561975-06-112015-06-12
Albania1254315101946-10-092023-10-17
England12482261962-06-072019-10-14
Netherlands1252517201959-05-132017-09-03
Portugal1263318151962-11-072016-03-25
Switzerland1224613221976-08-172021-11-15
Mexico1126311111970-02-152005-11-16
Northern Ireland1162312131972-10-182024-10-15
Finland107122071961-06-162020-11-15
Georgia1052323161994-10-122025-11-18
Wales10415861983-04-272020-10-14
Argentina9186181962-05-301998-03-10
Belarus95221372000-03-292024-11-18
Montenegro91449102008-09-062026-06-01
North Macedonia9522941995-04-122022-09-26
Austria81257211924-05-211993-10-13
Brazil882191958-05-141991-05-28
Croatia81256122002-02-132022-03-29
Czech Republic71153132000-09-022019-11-17
Slovakia72236101940-06-062021-06-01
Spain7162301933-05-212025-10-14
Algeria6321961963-01-062000-11-14
Egypt6123691955-01-072004-11-29
Israel64111251965-06-131997-08-20
Japan641113101976-01-252016-06-03
Scotland6334101978-02-222006-05-11
Serbia61326112003-03-272023-11-19
Ukraine633381994-06-032021-11-11
Azerbaijan532732000-07-262024-03-25
Iceland5411271988-08-072005-09-07
Kuwait523961974-02-081994-04-28
Lithuania5212662003-08-202023-10-14
Morocco5131461969-12-281998-04-22
Peru521211111970-02-211981-02-11
Slovenia532932006-09-062024-06-08
Australia422841973-02-142000-02-15
United Arab Emirates4311031988-01-231996-06-02
Gibraltar321922020-11-112022-09-23
Latvia3361939-05-242009-08-12
Moldova321931994-11-162026-06-05
North Korea331211974-05-251986-04-30
Saudi Arabia321311996-11-062017-11-13
Andorra22512002-10-162003-09-10
Armenia211222012-09-112013-10-11
Bosnia and Herzegovina211222008-08-202018-03-23
Ecuador211341981-01-272002-03-27
Estonia21122003-04-022003-09-06
Indonesia2251973-02-042026-03-30
Iran211121978-04-262023-09-07
Kazakhstan22422013-06-042018-03-26
Kosovo211342019-03-252019-06-10
Nigeria2241994-06-211998-06-19
Paraguay21111998-06-122019-11-14
Qatar211441988-01-212022-03-26
San Marino2271991-05-221991-10-16
South Korea211211986-06-052003-11-18
Tunisia211361986-10-291993-01-10
Basque Country1141979-12-231979-12-23
Bolivia11311981-02-011981-02-01
Cameroon1132004-04-282004-04-28
Canada11112014-05-232014-05-23
Catalonia11111997-12-231997-12-23
Chile11232000-02-122000-02-12
Corsica1112011-05-312011-05-31
Jamaica112001-01-282001-01-28
Jordan1122001-02-282001-02-28
Lebanon11321955-01-231955-01-23
New Caledonia11531973-02-081973-02-08
Oman11111994-04-151994-04-15
Singapore111021956-12-131956-12-13
Solomon Islands111022026-03-272026-03-27
South Africa11112010-05-242010-05-24
Sudan11111963-09-181963-09-18
Tanzania1112024-03-222024-03-22
Thailand1141996-11-081996-11-08
Uruguay11111974-06-191974-06-19
Източник: Various sources Последна актуализация: 2026-04