💡 Klíčové poznatky

  • Obsahuje 76 záznamů / 9 polí
  • Ke stažení zdarma ve formátech Excel, CSV a PDF
  • Zdroj dat: open data

📋 ข้อมูลทั้งหมด

Zobrazeno 76 z 76
Souper Zapasy Vyhry Remizy Prohry Goly Vstrelene Goly Obdrzene Prvni Zapas Posledni Zapas
Slovakia1492329121995-05-082020-11-18
Denmark1337313121998-08-192026-03-31
Netherlands1263318141994-11-162021-06-27
Turkey1251622171994-02-232024-06-26
Malta11923761994-09-062024-06-07
Poland1051413121997-03-122023-11-17
Scotland1051414111999-03-312021-06-14
Belgium93249101999-02-092021-09-05
Faroe Islands9811931997-08-202025-10-12
Germany92710161996-06-092020-11-11
Norway95311291995-08-162024-03-22
Republic of Ireland943215111994-06-052026-03-26
Bulgaria75111332000-09-022019-11-17
Italy72236111996-06-142021-06-04
Lithuania7612051994-05-252017-03-22
Montenegro771712011-11-112025-09-05
Northern Ireland7232662001-03-242019-10-14
San Marino77322006-10-072025-11-13
Spain7253101996-10-092022-06-12
Ukraine72321072011-09-062024-10-14
Armenia6511642004-10-132024-03-26
Belarus661431995-03-292021-10-11
Croatia6427131996-12-122025-10-09
Iceland6421281996-09-042017-11-08
Portugal6153121996-06-232024-06-18
Switzerland642971994-04-202022-09-27
Wales6141552002-03-272022-03-29
Albania5221652021-06-082024-11-16
Austria5212961996-05-292014-06-03
England51134111998-11-182021-06-22
Estonia551631998-10-142021-11-16
Finland53111371995-03-082014-05-21
Serbia5231171996-11-102015-11-13
Slovenia5311721998-04-222009-03-28
Cyprus44942002-02-132020-10-07
France4121541994-08-172003-02-12
Greece4121222002-04-172012-06-12
Hungary4121542002-02-122023-09-10
Israel44932000-04-262020-11-15
Latvia431942004-06-152015-09-06
Moldova431102002-10-122023-11-20
North Macedonia4311132001-02-282024-06-10
Russia41127131996-06-192018-09-10
South Korea4112961998-05-272026-06-11
Sweden422572002-11-202022-03-24
Azerbaijan3111232009-11-182017-10-05
Georgia3111462024-06-222024-11-19
Japan32111998-05-242011-06-07
Kosovo321542019-09-072026-05-31
United States321732006-06-122014-09-03
Uruguay312241997-12-152018-03-23
Andorra221212005-03-302005-06-04
Australia211352000-03-292018-06-01
Bosnia and Herzegovina22611998-10-101999-09-08
Brazil22151997-12-192019-03-26
Canada22712003-11-152013-11-15
Gibraltar22102025-03-252025-11-17
Kazakhstan22632014-10-132015-09-03
Kuwait22911995-12-132021-11-11
Liechtenstein2242010-10-122011-03-29
Luxembourg211311995-06-071995-11-15
Mexico211242000-02-082026-06-24
Nigeria22311996-12-112018-06-06
Romania211122004-10-092005-09-03
Saudi Arabia211312006-05-262025-09-08
South Africa22331997-12-132026-06-18
United Arab Emirates211611997-12-172009-11-15
China11412018-03-262018-03-26
Costa Rica1112006-05-302006-05-30
Ghana1122006-06-172006-06-17
Guatemala11512026-06-042026-06-04
Morocco112009-02-112009-02-11
Paraguay1111998-05-211998-05-21
Peru112011-06-042011-06-04
Qatar1112017-11-112017-11-11
Trinidad and Tobago1132006-06-032006-06-03
Zdroj: Various sources Poslední aktualizace: 2026-04