💡 Nøglepunkter

  • Indeholder 89 poster / 9 felter
  • Gratis download i Excel, CSV og PDF format
  • Datakilde: open data

📋 ข้อมูลทั้งหมด

Viser 89 af 89
Modstander Kampe Sejre Uafgjorte Nederlag Maal For Maal Imod Foerste Kamp Seneste Kamp
Sweden1084220461741841913-05-252024-06-05
Norway875312222221041912-06-302024-06-08
Finland6040911154601925-09-272023-09-10
Netherlands329101345631912-07-022022-03-26
Germany29851638571912-10-062024-06-29
England23461322391948-09-262024-06-20
Iceland2320373121946-07-172020-11-15
Scotland20711216261951-05-122025-11-18
Poland19101841351934-05-212017-09-01
Republic of Ireland19410523231956-10-032019-11-18
Spain19231416371920-08-282024-11-15
France1872933231908-10-222022-11-26
Greece17104338181959-12-022025-10-12
Portugal17421121361966-06-212025-03-23
Belgium1663726291922-04-152021-06-17
Bulgaria1648421201957-05-262016-06-07
Hungary1534816381955-05-152014-05-22
Switzerland1558221161923-06-172024-10-15
Czechoslovakia14598311922-06-111988-06-01
Northern Ireland1465317121978-10-252025-06-07
Austria1381424151950-11-052022-06-13
Czech Republic1337312131998-08-192026-03-31
Italy1222811211964-12-052013-10-11
Russia1221914331956-05-232021-06-21
Luxembourg11923381963-12-042019-10-15
Romania1134415181974-10-132017-10-08
Wales11741691964-10-212021-06-26
Albania106311941963-06-292015-09-04
Israel10912541964-12-012021-09-07
Malta10913271958-01-252013-10-15
Turkey92521191962-12-122014-09-03
Armenia86111371995-08-162017-09-04
Croatia82248111996-06-162022-09-22
Faroe Islands772021990-10-102024-03-26
Slovenia7521541996-09-012024-06-16
Yugoslavia72511161950-05-281991-05-01
Bosnia and Herzegovina6222781997-06-082021-06-06
Cyprus6512131976-05-232011-10-07
German DR622210101961-05-281986-09-10
Kazakhstan6511772005-03-262023-10-14
Serbia6421012014-11-142024-11-18
Australia5212642007-02-062022-11-30
Georgia5321552004-11-172019-09-08
Mexico5221761969-01-222018-06-09
Belarus422921998-09-052025-11-15
Brazil41310101960-05-102012-05-26
Latvia431711992-08-262007-10-17
North Macedonia4211641994-09-072026-03-26
Ukraine4211432003-04-302026-06-07
Cameroon321541998-06-052010-06-19
Liechtenstein33132006-10-112016-08-31
Lithuania32191992-09-232025-06-10
Montenegro321322015-06-082017-10-05
Saudi Arabia3341995-01-082002-02-13
Senegal321631977-02-022010-05-27
Slovakia312372011-03-292018-09-05
South Africa321231998-06-182010-06-05
United States321851993-01-302015-03-25
Argentina211311993-02-241995-01-13
Bermuda221111969-01-121969-07-01
Chile211122009-08-122018-03-27
Curaçao22631958-05-151962-09-11
Egypt211411990-02-142003-02-12
Gibraltar22122019-09-052019-11-15
Japan211451971-07-282010-06-24
Moldova22122021-03-282021-10-09
San Marino22612023-09-072023-10-17
Tunisia211212002-05-262022-11-22
Uruguay22821986-06-082002-06-01
Algeria111989-02-121989-02-12
Basque Country111111937-08-291937-08-29
Benin1121974-03-101974-03-10
Canada1121989-04-121989-04-12
DR Congo112026-06-032026-06-03
Estonia11222004-05-302004-05-30
Gambia11411977-01-301977-01-30
Ghana1111996-06-021996-06-02
Honduras1111985-01-271985-01-27
Indonesia1191974-09-031974-09-03
Iran111999-10-101999-10-10
Kosovo11222019-03-212019-03-21
Nigeria11411998-06-281998-06-28
Panama1112018-03-222018-03-22
Paraguay11112006-05-272006-05-27
Peru1112018-06-162018-06-16
South Korea112009-11-142009-11-14
Suriname11121969-01-151969-01-15
Togo1121974-03-061974-03-06
United Arab Emirates11111990-02-051990-02-05
Kilde: Various sources Sidst opdateret: 2026-04