📥 Δωρεάν λήψη

💡 Βασικά σημεία

  • Περιέχει 84 εγγραφές / 9 πεδία
  • Δωρεάν λήψη σε μορφή Excel, CSV και PDF
  • Πηγή δεδομένων: open data

📋 ข้อมูลทั้งหมด

Εμφάνιση 84 από 84
Antipalos Agones Nikes Isopalies Ittes Gkol Yper Gkol Kata Protos Agonas Teleutaios Agonas
Romania369101741721919-06-282022-03-25
Cyprus30206456271963-11-272022-09-24
Bulgaria25671237461929-06-302025-06-10
Hungary23107633371938-03-252026-03-31
Russia22451314391965-05-232012-06-16
Finland20113634221966-10-162024-11-17
Yugoslavia18221417531930-01-261989-09-20
Denmark17341018381959-12-022025-10-12
Israel17105227181938-01-222011-09-02
Poland17341012301963-05-222015-06-16
Switzerland1524912201968-10-122021-09-01
Italy141496321919-06-252026-06-07
Portugal1455418161968-12-112014-05-31
Albania1363413101985-02-272005-03-30
Austria1345420181967-10-042020-10-07
Malta128312671970-10-112024-06-11
Spain1213811211970-10-282021-11-11
Bosnia and Herzegovina115511791996-09-012019-10-15
England111285271971-04-212024-11-14
France111289371919-06-262023-11-21
Netherlands111193241972-02-162023-10-16
Turkey111377171948-04-232019-05-30
Georgia10731761996-05-082024-03-26
Germany103710231960-11-202024-06-07
Sweden1034312221920-08-282026-06-04
Belgium9243791984-12-192021-06-03
Luxembourg9811731981-01-282015-11-13
Northern Ireland96313111961-05-032022-09-27
Norway952213101989-02-222021-06-06
Croatia82429101996-11-102017-11-12
German DR8267121980-04-161989-03-08
Latvia85211361999-03-312013-09-10
Australia73221091969-07-232016-06-07
Egypt731311101936-06-192018-03-27
Moldova7611321999-12-162020-11-15
Republic of Ireland7611012000-04-262024-10-13
Slovenia7341131996-04-242020-11-18
Armenia6411732002-10-162019-11-15
Estonia6321951999-12-182018-11-18
Kosovo633732020-09-062022-06-12
Scotland633871994-12-182025-11-15
Slovakia64111052000-11-152025-06-07
Ukraine6222342002-10-122009-11-18
Czechoslovakia552111977-03-231984-09-05
Liechtenstein541812004-06-032019-09-08
Belarus4211622006-02-282025-11-18
Canada43151988-05-192011-02-09
Czech Republic4121222002-04-172012-06-12
Faroe Islands4221141994-09-072015-06-13
Gibraltar441612016-09-062023-09-10
Kazakhstan441222004-11-172024-03-21
Lithuania4211421995-05-172023-03-27
Nigeria4211431994-06-302014-06-03
Serbia4112251995-09-202014-11-18
South Korea413162006-01-212014-03-05
Ethiopia33731962-10-181972-05-07
Iceland321431992-05-132016-03-29
Libya321941967-02-151983-08-20
Mexico321121971-07-062005-06-22
Saudi Arabia3111641994-04-272018-05-15
Argentina2261994-06-212010-06-22
Bolivia211211994-05-132014-06-06
Brazil21131974-04-282005-06-16
Colombia2251994-06-052014-06-14
El Salvador22611999-08-181999-08-20
Japan21112005-06-192014-06-19
Montenegro211222016-03-242022-03-28
Paraguay2232010-06-022026-03-27
San Marino2261994-11-161995-09-06
Wales211341964-12-091965-03-17
Cameroon1131994-05-091994-05-09
Chile1111988-05-231988-05-23
Costa Rica11112014-06-292014-06-29
Ecuador11112011-06-072011-06-07
Ghana11111999-12-141999-12-14
Honduras11212021-03-282021-03-28
Ivory Coast11212014-06-242014-06-24
Morocco111991-03-271991-03-27
New Zealand1122023-11-172023-11-17
North Korea11222010-05-252010-05-25
Qatar1111986-01-171986-01-17
Senegal1122010-03-032010-03-03
Syria1181949-11-251949-11-25
United States11111994-05-281994-05-28
Πηγή: Various sources Τελευταία ενημέρωση: 2026-04