📥 Ingyenes letöltés

💡 Főbb pontok

  • Tartalmaz 89 rekordot / 9 mezőt
  • Ingyenesen letölthető Excel, CSV és PDF formátumban
  • Adatforrás: open data

📋 ข้อมูลทั้งหมด

Megjelenítve 89 / 89
Ellenfel Merkozesek Gyozelmek Dontetlenek Veresegek Lott Golok Kapott Golok Elso Merkozes Utolso Merkozes
Austria1376730402992521902-10-122016-06-14
Switzerland4730512132691911-01-082024-06-15
Czechoslovakia45221211104791903-04-051980-04-30
Sweden4316101779771912-06-202025-06-06
Germany4012131569821909-04-042024-11-19
Italy34791852661910-05-262022-09-26
Poland33215791411921-12-182021-11-15
Russia326101648531912-07-122020-10-14
Yugoslavia27139552361927-04-101984-03-31
England26731636611908-06-102022-06-14
France24124850341911-01-012021-06-19
Bulgaria23136458231934-03-252023-11-16
Greece23671037331938-03-252026-03-31
Romania22107545241936-10-042015-09-04
Finland19133349131922-07-132026-06-05
Netherlands19531130561930-06-082024-11-16
Norway1995535201912-06-232015-11-15
Turkey1792630211956-02-192025-03-23
German DR1684428171952-05-181987-07-28
Portugal1651114381926-12-262025-10-14
Republic of Ireland1657430251934-12-152025-11-16
Denmark1584338161955-05-152014-05-22
Belgium1322916311925-05-212016-06-26
Spain1335518211925-10-042002-08-21
Croatia1226410191940-05-022019-10-10
Iceland1281324121988-05-042020-11-12
Luxembourg12101150141938-01-162022-11-17
Malta129212861971-11-142009-04-01
Wales1142514151958-06-082019-11-19
Scotland1052319141938-12-072024-06-23
Estonia96212291934-08-102023-03-23
Mexico92169171958-06-152005-12-14
Albania85121921947-08-202021-10-09
Azerbaijan882131996-11-102025-06-10
Cyprus8711451984-11-172021-06-04
Argentina71156151962-06-062005-08-17
Egypt74121161924-05-291983-01-23
Latvia7611671995-03-082017-08-31
Lithuania7521841998-05-272023-10-17
Moldova74211061999-08-182011-09-06
Northern Ireland7511941988-10-192022-03-29
Serbia73137161997-10-292023-10-14
Andorra6511732012-09-072021-09-08
Bosnia and Herzegovina633831999-03-102024-10-14
Israel6222651992-09-232024-06-08
San Marino66262002-10-162021-11-12
Slovakia624271999-03-312019-09-09
Brazil53214121954-06-272004-04-28
Montenegro5122882007-03-242023-11-19
Slovenia523451994-04-062026-03-28
Czech Republic4121452002-02-122023-09-10
Faroe Islands431412014-10-142017-10-10
Uruguay4121761954-06-302019-11-15
Armenia3352004-02-182025-11-13
Australia33281997-04-022018-06-09
Belarus321472002-04-172018-06-06
Chile3111691961-12-091967-12-13
El Salvador3211331976-02-091991-12-08
Iran33611975-08-101998-04-20
Kazakhstan321842014-06-072026-06-09
Liechtenstein321101999-03-272011-11-11
New Zealand33621982-02-112006-05-24
North Macedonia32161998-04-222001-11-14
Qatar321821986-02-021992-10-13
United States3111221979-10-261993-03-10
Algeria22411967-03-221985-12-11
Bolivia22921977-10-291977-11-30
Canada2231986-06-062006-11-15
Georgia211542001-06-062001-09-01
Japan22421993-03-072004-04-25
Peru22351977-02-091982-04-18
Saudi Arabia22222000-05-312005-02-02
South Korea22101954-06-171985-12-09
Ukraine22521992-04-291992-08-26
United Arab Emirates22611990-05-281996-08-14
Antigua and Barbuda1132005-12-182005-12-18
Basque Country11511980-08-031980-08-03
China11122004-06-012004-06-01
Colombia11311990-06-021990-06-02
Costa Rica1112017-11-142017-11-14
India11211991-01-171991-01-17
Indonesia1161938-06-051938-06-05
Ivory Coast112016-05-202016-05-20
Jordan11112001-03-072001-03-07
Kosovo1122024-03-262024-03-26
Kuwait1112013-06-062013-06-06
Lebanon11411956-02-291956-02-29
Morocco11411969-02-091969-02-09
Zambia11411991-01-231991-01-23
Forrás: Various sources Utoljára frissítve: 2026-04