📥 Muat turun percuma

💡 Perkara utama

  • Mengandungi 67 rekod / 9 medan
  • Muat turun percuma dalam format Excel, CSV dan PDF
  • Sumber data: open data

📋 ข้อมูลทั้งหมด

Menunjukkan 67 daripada 67
Lawan Perlawanan Menang Seri Kalah Gol Dijaringkan Gol Dibolosi Perlawanan Pertama Perlawanan Terakhir
Thailand993831301421381959-12-142026-08-01
Singapore74282620112861958-03-012025-09-04
Indonesia72241632961211957-09-072021-12-19
South Korea5891633541031953-04-162024-01-25
Myanmar5625102191721957-09-012026-07-25
Vietnam Republic381581565691956-05-031975-03-23
Cambodia32244497311956-03-172024-12-08
Hong Kong28119840321958-06-042023-03-28
India2698946371957-02-162024-11-18
Vietnam26631724381991-11-302026-08-19
Japan2597942381958-12-282004-02-07
Laos23175174131968-11-242026-07-28
Philippines2013616651962-08-262026-08-08
Taiwan1572626211958-05-252024-06-11
Bahrain1424815261977-09-082024-01-20
China131397311976-05-062023-09-09
Kuwait132298321973-07-262013-11-08
New Zealand132299321967-11-162024-10-14
Saudi Arabia121298271980-03-122016-03-24
United Arab Emirates11296291980-09-202021-06-03
Bangladesh107212041975-08-072022-06-14
Brunei10104521971-05-222022-05-27
Nepal981261983-09-192025-11-18
North Korea81347161974-09-152017-11-13
Pakistan86112471958-05-142008-10-10
Timor-Leste883242004-12-082024-12-11
Qatar7343111980-09-232013-11-19
Australia6151151965-12-072011-10-07
Iraq633391974-09-112003-10-20
Jordan624101988-04-142024-01-15
Oman6152141993-04-092024-03-26
Palestine6245182001-03-112025-09-08
Sri Lanka662531972-07-122019-10-05
Uzbekistan663241994-10-032021-10-09
Fiji5212582001-02-052018-07-05
Syria52211491978-07-232024-01-08
Yemen541941984-10-182014-03-05
Iran4481966-12-102007-07-18
Maldives44112000-02-152022-12-14
Western Australia441481967-08-101971-06-09
Afghanistan321922008-10-202019-03-23
Kyrgyzstan3111552018-10-162024-06-06
Lebanon312342017-06-132024-09-08
Macau321141993-05-052016-03-29
Papua New Guinea331721984-09-042023-06-20
Tajikistan3111242014-08-082022-09-25
Bosnia and Herzegovina211231997-02-282001-06-25
Cape Verde211142025-05-292025-06-03
Israel223111973-05-191974-09-03
Sweden22141962-11-221979-11-14
Turkmenistan22412022-06-082023-03-23
Algeria11221986-08-231986-08-23
Bhutan1172018-04-012018-04-01
Brazil1142002-05-252002-05-25
England11241991-06-121991-06-12
Finland11211997-02-211997-02-21
Jamaica1122007-06-282007-06-28
Kenya112009-08-122009-08-12
Lesotho1152009-09-112009-09-11
Liberia11311984-08-291984-08-29
Libya11111977-07-211977-07-21
Mongolia11222018-03-222018-03-22
Morocco11121980-11-021980-11-02
New Caledonia11212016-06-222016-06-22
Senegal1111982-08-131982-08-13
Slovakia1122001-06-232001-06-23
Solomon Islands11412023-06-142023-06-14
Sumber: Various sources Kemaskini terakhir: 2026-04