📥 Bezpłatne pobieranie

💡 Kluczowe wnioski

  • Zawiera 96 rekordów / 9 pól
  • Bezpłatne pobieranie w formatach Excel, CSV i PDF
  • Źródło danych: open data

📋 ข้อมูลทั้งหมด

Wyświetlanie 96 z 96
Przeciwnik Mecze Zwyciestwa Remisy Porazki Bramki Zdobyte Bramki Stracone Pierwszy Mecz Ostatni Mecz
Romania356151453551922-09-032017-06-10
Hungary33752141911921-12-182021-11-15
Finland32208476291923-09-232025-09-07
Sweden29941643621922-05-282026-03-31
Republic of Ireland281111644301938-05-222018-09-11
Bulgaria23118443271937-09-122010-03-03
Germany22271313341933-12-032023-06-16
Netherlands22391022321968-05-012025-11-14
Belgium2176827271931-10-112022-06-14
England21181213331966-01-052021-09-08
Czechoslovakia19451027431928-10-271992-05-27
Denmark19811035411934-05-212017-09-01
Yugoslavia1964939461922-10-011990-03-28
France1836918311939-01-222024-06-25
German DR1894525241952-09-211988-09-21
Italy1838710231965-04-182020-11-15
Norway18123356231926-10-102014-01-18
Turkey18123341131924-06-292024-06-10
Greece17104330121963-05-222015-06-16
United States1773736221924-06-102010-10-09
Albania16113222111949-11-062026-03-26
Latvia16122242151930-10-262023-11-21
Russia1636715301957-06-232021-06-01
Portugal1535715261976-10-162024-11-15
Israel1374228151959-06-212019-11-16
Lithuania137422081993-03-312025-10-12
Scotland1346319181958-06-012024-11-18
Argentina1232712201966-06-112022-11-30
Brazil1212919371938-06-051997-02-26
Austria1152420201935-05-122024-06-21
Spain111289281959-06-282021-06-19
Switzerland1146121121938-03-132016-06-25
Ukraine1152414121998-07-152026-05-31
Wales117311361973-03-282024-03-26
Czech Republic1041512131997-03-122023-11-17
Estonia108112351923-09-252024-03-21
Mexico103439131973-08-052022-11-22
Northern Ireland1042414131962-10-102016-06-12
San Marino10104521993-04-282021-10-09
Moldova96211561996-11-102025-06-06
Slovakia931514141995-06-072021-06-14
Slovenia8332991996-03-272019-11-19
Armenia75111541999-03-032017-10-05
Croatia71246111996-02-282024-10-15
Cyprus7431451976-10-311997-02-15
Iceland7521571978-09-062021-06-08
Luxembourg7612651966-10-021999-06-09
Serbia7431282003-11-162016-03-23
Azerbaijan6512011994-10-122007-06-02
Belarus62229101994-08-172011-10-11
Canada662041973-08-012009-11-18
Colombia6248101980-07-092018-06-24
Iraq6231841969-11-182009-06-09
Malta661821980-12-072025-11-17
Faroe Islands551612002-02-102023-10-12
Georgia5411341997-06-142015-06-13
Kazakhstan5411232003-06-062017-09-04
North Macedonia5411122003-02-142019-10-13
Saudi Arabia55921994-04-132022-11-26
Montenegro422962012-09-072017-10-08
Morocco4121431962-04-151986-06-02
Silesia422971933-10-042006-12-09
Uruguay4121451986-02-162017-11-10
Andorra331112012-06-022021-11-12
Bosnia and Herzegovina321732010-12-102020-10-14
Cameroon32131982-06-192010-08-11
Costa Rica33831989-02-072006-06-20
Ecuador3111542005-11-132010-10-12
Haiti3211131974-04-131974-06-19
Japan312171996-02-192018-06-28
New Zealand32131999-06-192025-10-09
Peru33921977-06-101982-06-22
South Korea3111562002-06-042018-03-27
Tunisia321311978-06-061985-12-08
United Arab Emirates331021990-05-212006-12-06
Algeria22611979-03-211980-11-19
Bolivia22311977-06-121980-07-02
Chile211322018-06-082022-11-16
China2221984-01-151984-01-27
Egypt21141991-12-031991-12-05
Gibraltar221512014-09-072015-09-07
Guatemala211321989-02-121992-07-05
Iran2231990-02-021990-02-04
Kuwait211311990-02-111991-12-09
Libya211511979-02-161979-08-19
Nigeria211232018-03-232026-06-03
South Africa211112009-06-062012-10-12
Australia11122010-09-072010-09-07
India11211984-01-111984-01-11
Ivory Coast11312010-11-172010-11-17
Liechtenstein1122013-06-042013-06-04
North Korea11221986-10-071986-10-07
Paraguay1141998-02-081998-02-08
Senegal11122018-06-192018-06-19
Singapore11612010-01-232010-01-23
Thailand11312010-01-202010-01-20
Źródło: Various sources Ostatnia aktualizacja: 2026-04