📥 Bezplatné stiahnutie

💡 Kľúčové poznatky

  • Obsahuje 80 záznamov / 9 polí
  • Bezplatné stiahnutie vo formátoch Excel, CSV a PDF
  • Zdroj dát: open data

📋 ข้อมูลทั้งหมด

Zobrazených 80 z 80
Super Zapasy Vyhry Remizy Prehry Goly Za Goly Proti Prvy Zapas Posledny Zapas
Croatia14131016381941-09-282021-10-11
Czech Republic1432912291995-05-082020-11-18
Germany134914311939-08-272025-11-17
Romania1326515211941-10-122026-03-31
Azerbaijan121022681995-03-292024-10-14
Liechtenstein11923011998-10-102023-09-11
Malta11923161994-03-302026-06-01
Russia1143410101994-05-292021-10-08
Slovenia112548101993-11-162025-03-23
Luxembourg97111952004-08-182025-10-13
Poland951314141995-06-072021-06-14
Ukraine923411112002-11-202024-06-21
North Macedonia8621632000-09-032015-06-14
Sweden8445101996-05-092024-11-16
Bulgaria73221061940-06-062021-06-01
England7164132002-10-122024-06-30
Iceland75111691997-04-292023-11-16
Israel73221081994-10-122025-06-10
Northern Ireland7412751998-03-252025-11-14
Spain71156201996-11-132021-06-23
Austria6132362002-03-272024-03-23
Bosnia and Herzegovina633872001-06-212023-11-19
Cyprus64111662003-02-132021-09-07
Greece61145102000-11-152025-06-07
Hungary642721999-03-312019-09-09
Lithuania6331151992-10-142017-06-10
Portugal6153111998-10-142023-10-13
Republic of Ireland651562007-03-282020-10-08
Turkey6114382001-03-242012-02-29
Wales621313102006-10-072024-06-09
Belarus5311931996-03-272022-09-25
Latvia523952004-10-092016-03-25
Norway5113262000-05-272024-03-26
San Marino552612007-10-132024-06-05
Belgium4121442002-04-172024-06-17
Estonia44512005-03-262024-11-19
Finland431611998-02-092022-03-29
France4112261994-09-072007-08-22
Scotland422422016-10-112020-11-15
Chile3111322000-02-152022-11-20
Costa Rica3111561997-02-052010-06-05
Denmark321732011-03-292018-09-05
Japan312252000-06-112004-07-09
Montenegro312642014-05-232026-06-05
Netherlands312252010-06-282018-05-31
Serbia312151997-06-082004-07-11
Switzerland321441997-08-062015-11-13
United Arab Emirates33521994-02-022018-03-22
Andorra2222011-03-262011-06-04
Armenia22172010-10-082011-09-06
Bolivia2231997-02-022000-06-14
Colombia21111997-02-082003-08-20
Faroe Islands22511996-08-311996-10-23
Iran211662001-08-152002-02-06
Italy211351998-01-282010-06-24
Kazakhstan22132022-06-062022-06-13
Moldova22522000-10-072001-09-05
Morocco22241994-02-062018-06-04
Paraguay211132010-06-202019-10-13
Peru22131995-06-251999-11-17
Thailand211432004-12-022018-03-25
Algeria11112001-02-272001-02-27
Australia112000-02-122000-02-12
Bahrain1122001-06-252001-06-25
Brazil1151995-02-221995-02-22
Cameroon11112010-05-292010-05-29
China11321992-06-281992-06-28
Egypt1111994-02-041994-02-04
Georgia11312016-05-272016-05-27
Gibraltar112013-11-192013-11-19
Guatemala1111999-11-231999-11-23
Jordan11512019-06-062019-06-06
Kosovo11342026-03-262026-03-26
Malaysia1122001-06-232001-06-23
Mexico11251996-05-181996-05-18
New Zealand11112010-06-152010-06-15
Saudi Arabia11112000-05-242000-05-24
South Korea111998-04-151998-04-15
United States1112009-11-142009-11-14
Uzbekistan11412002-05-142002-05-14
Zdroj: Various sources Posledná aktualizácia: 2026-04