📥 Gratis nedladdning

💡 Huvudpunkter

  • Innehåller 99 poster / 9 fält
  • Gratis nedladdning i Excel, CSV och PDF format
  • Datakälla: open data

📋 ข้อมูลทั้งหมด

Visar 99 av 99
Motstandare Matcher Vinster Oavgjorda Forluster Gjorda Mal Inslappta Mal Forsta Match Senaste Match
Norway1105825272771551908-07-122026-06-01
Denmark1084620421841741913-05-252024-06-05
Finland91691111299961911-10-222023-01-09
Hungary4317101677791912-06-202025-06-06
Austria381262053611921-03-262023-09-12
Germany371291661721911-06-182018-06-23
Switzerland311171348481920-06-062025-11-15
Poland29164962431922-05-282026-03-31
Russia291010937471913-05-042020-10-08
Netherlands26861249521908-10-232026-06-20
England2579932401923-05-212018-07-07
Italy25771125281912-07-012017-11-13
France24651323371935-11-102026-06-30
Estonia2320370181921-07-222024-10-14
Portugal2176831301955-11-202024-03-21
Spain1846818271920-09-012021-11-14
Belgium1753931271908-10-262023-10-16
Iceland17123239181951-06-292023-01-12
Latvia17114254121926-07-202007-11-21
Bulgaria16112331111967-06-112017-08-31
Czechoslovakia1634921361921-11-131985-10-16
Brazil15231017351938-06-192012-08-15
Malta13134921972-10-152019-10-12
Scotland1261519141952-05-302010-08-11
Turkey1234514151951-06-102018-11-17
Mexico116321361958-06-082022-11-16
Republic of Ireland1153317141949-06-022016-06-13
Romania1153322121935-09-012019-11-15
Greece1034322121920-08-282026-06-04
Yugoslavia1032514181950-09-031991-09-04
Israel9541851968-02-191997-03-12
Moldova992442001-03-282023-10-12
Northern Ireland841312111974-10-302025-03-25
Slovakia8441051996-05-092024-11-16
Luxembourg75111621979-06-072025-03-22
United States7349101916-08-202009-01-24
Wales7611631958-06-152016-06-05
Albania64111151988-11-052024-03-25
Algeria6511541975-05-192025-06-10
Azerbaijan6511842000-09-022024-11-19
Croatia624782003-04-302020-11-14
Cyprus6511931965-05-052011-02-08
German DR6213891966-04-271988-01-12
Slovenia624742008-05-262025-11-18
Ukraine6213772008-06-012026-03-26
Australia5122221992-01-261996-02-28
Belarus551621996-06-012017-09-03
Faroe Islands5411112001-01-312019-11-18
Japan514651995-06-102026-06-25
Kosovo532732020-01-122025-10-13
Lithuania552231932-09-251997-08-06
Serbia5143112009-04-012024-06-08
Thailand5411341962-11-162003-02-20
Tunisia5311831976-02-282026-06-14
Czech Republic422752002-11-202022-03-24
Egypt4221031924-06-012007-02-07
Liechtenstein441012006-09-062015-10-09
San Marino44222003-06-072011-09-06
South Korea422631996-05-162018-06-18
Argentina3111661934-05-272013-02-06
China321622001-02-122012-09-06
Ivory Coast312332006-11-152017-01-08
Montenegro321632007-09-122015-06-14
North Korea312622003-02-182013-01-23
North Macedonia33412001-03-242013-06-03
Paraguay3111441950-06-292006-06-15
Saudi Arabia321631981-10-282006-01-18
Uruguay321631950-07-131974-06-23
Chile211232006-06-022018-03-24
Colombia22221991-06-051994-02-18
Costa Rica211221990-06-202008-01-13
Ecuador211232007-01-182007-01-21
Georgia211122021-03-252021-11-11
Jamaica211211998-01-291999-05-27
Kazakhstan2232012-09-112013-09-10
Malaysia22411962-11-221979-11-14
Nigeria22521994-05-052002-06-07
Qatar211322001-02-142003-02-16
South Africa211311999-11-272001-08-15
Trinidad and Tobago21151983-11-162006-06-10
United Arab Emirates211321990-02-141990-02-17
Armenia11312021-06-052021-06-05
Bahrain1122012-01-182012-01-18
Barbados1141983-11-191983-11-19
Bosnia and Herzegovina11422010-05-292010-05-29
Botswana11212011-01-192011-01-19
Cameroon11221994-06-191994-06-19
Cuba1181938-06-121938-06-12
Indonesia1131962-11-271962-11-27
Iran11312015-03-312015-03-31
Jordan112006-01-232006-01-23
New Zealand11412023-06-162023-06-16
Oman1112010-01-202010-01-20
Peru112018-06-092018-06-09
Senegal11122002-06-162002-06-16
Singapore1151979-11-171979-11-17
Syria11112010-01-232010-01-23
Uzbekistan11212021-09-052021-09-05
Venezuela1122007-01-142007-01-14
Källa: Various sources Senast uppdaterad: 2026-04